O Pro-Flex S.A.

Szukają Państwo doświadczonego producenta opakowań z najwyższej jakości nadrukiem w technologii fleksodruku? Interesuje Państwa zadruk na folii bądź papierze? Zapraszamy do współpracy z naszą firmą. Jesteśmy drukarnią oferującą szeroką gamę produktów.

Produkujemy:

- monofolie, w tym etykiety i folie typu twist;

- barierowe laminaty wielowarstwowe typu duplex, triplex i quatroplex z przeznaczeniem do pakowania żywności, produktów chemicznych w tym wypełnień agresywnych;

- laminaty z przeznaczeniem do pasteryzacji i sterylizacji;

- laminaty z papierem i transparentnym okienkiem;

- laminaty wielomateriałowe i monomateriałowe;

- opakowania z cold sealem;

- opakowania z wybiórczo nadrukowanymi lakierami strukturalnymi;

- opakowania z warstwami funkcyjnymi np. antyfog, warstwy zgrzewalne;

- opakowania „easy open” z nacinką laserową lub perforacją.

 

Naszą dewizą jest najwyższa jakość

Chcecie Państwo dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej, a także do bezpośredniego kontaktu mailowego lub telefonicznego. Udzielimy wszelkich odpowiedzi w zakresie świadczonych usług oraz przygotujemy kompleksową ofertę współpracy. Naszym Klientom oferujemy najwyższą jakość finalnego produktu oraz bezpieczeństwo higieniczne produkowanych opakowań, wykonywanych zgodnie z wdrożonymi standardami HACCP, ISO i BRC. Gwarantujemy rzetelną odpowiedź na otrzymane zapytania, fachowe doradztwo i wsparcie technologiczne w zakresie właściwego doboru struktury opakowania do pakowanego produktu. Jesteśmy etyczni. Dotrzymujemy zobowiązań.

Jak osiągamy nasz cel?

Posiadamy kompleksową linię technologiczną do produkcji opakowań. Stanowią ją nowoczesne maszyny drukujące, laminujące i konfekcjonujące renomowanych producentów. Atuty Pro-Flex S.A. to elastyczność, fachowość, rzetelność i terminowość. Naszą wizytówką natomiast jest zespół pracowników będących specjalistami z wieloletnim doświadczeniem. Najwyższą jakość produktów, gwarantuje dział kontroli jakości pracujący 24h. Laboratorium jest w pełni wyposażone w sprzęt i urządzenia kontrolno-pomiarowe. Pozwala to weryfikować jakość surowców przeznaczonych do produkcji oraz dokonywać stałej kontroli produktu na każdym z procesów technologicznych. Warto zaznaczyć, że specjalistyczne wyposażenie laboratorium oraz parku maszynowego, umożliwiło nam również skuteczne pozyskanie środków finansowych z funduszy europejskich.

Czym kierujemy się w naszej pracy?

Jesteśmy ambitni i profesjonalni. Budujemy swoją markę na rynku poprzez najwyższą jakość oferowanych usług, bezpieczeństwo wyrobu oraz fachowość i kompetencje naszych pracowników.

Pro-Flex w liczbach

Oto kilka najważniejszych danych i liczb dotyczących naszej firmy.

 

Data założenia: 2007

Liczba pracowników: ponad 100 osób

Rada Nadzorcza: Tadeusz Dobrzycki, Andrzej Grzyb

 

Zarząd:

Jarosław Żuchowski – Prezes Zarządu

Aldona Zając-Szymaniak – Członek Zarządu

Hubert Orowiecki – Członek Zarządu

Michał Tetkowski – Członek Zarządu

 

Odległość od centrum Warszawy: 15 km

Kwota dofinansowania uzyskana z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na lata 2014-2020, oś priorytetowa 3. Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, działanie 3.2 Wsparcie wdrożeń wyników prac B+R, poddziałanie 3.2.1 Badania na rynek: 3 473 440,00 zł.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z pracownikami działu sprzedaży
+48 22 721 70 45

Biuro Obsługi Klienta - 22 721-70-45