Polityka jakości i bezpieczeństwa wyrobu

Z pasją podchodzimy do naszej pracy. Nie boimy się wyzwań i związanej z nimi odpowiedzialności. Każdy etap naszej działalności traktujemy z należytą uwagą poświęcając wiele czasu na dobór najbardziej odpowiedniego rozwiązania a następnie jego realizację. Zlecając nam druk swoich opakowań fleksograficznych, mogą być Państwo pewni, że zamówienie będzie wykonane na czas, w konkurencyjnej cenie i jakości, która przełoży się na wizerunek Państwa produktów.

W naszej pracy korzystamy z najnowocześniejszych urządzeń, technologii i rozwiązań gwarantujących perfekcyjną jakość oferowanych usług. Priorytetowo traktujemy również nasze relacje z Klientem. Oferujemy najwyższej jakości serwis, rzetelną informację i wsparcie. Nasi pracownicy wykorzystując swoje długoletnie doświadczenie i fachową wiedzę pomagają zrealizować nawet najbardziej skomplikowane projekty.

Dlaczego warto z nami pracować?

Pracujemy zgodnie z najwyższymi polskimi i międzynarodowymi standardami. Dysponujemy własnym, znakomicie wyposażonym laboratorium, gdzie stale kontrolujemy jakość naszej pracy. Skrupulatnie przestrzegamy wszystkich zaleceń i norm, tak by wychodzący od nas produkt był w pełni bezpieczny, estetyczny i trwały. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące oferowanego przez nas zakresu usług, zapraszamy do kontaktu z działem obsługi klienta. Oferujemy obsługę również w języku angielskim i niemieckim.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z pracownikami działu sprzedaży
+48 22 721 70 45

Biuro Obsługi Klienta - 22 721-70-45